FourFourTwo Polska 1.0 1.0

FourFourTwo Polska 1.0 to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Za stworzenie FourFourTwo Polska 1.0 odpowiedzialna jest firma Arskom Group.

Liczba pobrań: 927
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Arskom Group
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FourFourTwo Polska 1.0 to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z FourFourTwo Polska 1.0 dzięki zaangażowaniu pracowników Arskom Group.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić ROBOT Magazine oraz HiFi Vision.

Ocena:
Twoja ocena: