F-Sim Space Shuttle Zależy od urządzenia

F-Sim Space Shuttle to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. F-Sim Space Shuttle może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Ledinsky Software GmbH.

Liczba pobrań: 581
Cena/licencja: 12,00 zł
Producent/dystrybutor
Ledinsky Software GmbH
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

F-Sim Space Shuttle to tytuł, który umożliwi chwilową zmianę smartfona w konsole do gier. Należy ona do kategorii Zręcznościowe. F-Sim Space Shuttle zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Ledinsky Software GmbH.

Gra przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji Zależy od urządzenia. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa.

Przydatne informacje na temat gier, aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl. Zachęcamy także do pobierania innych gier. Warto polecić Samurai II: Vengeance oraz PES 2012 Pro Evolution Soccer.

Ocena:
Twoja ocena: