gaga miesięcznik 1.0.1

gaga miesięcznik to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. gaga miesięcznik może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Valkea Media S.A.

Liczba pobrań: 587
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Valkea Media S.A.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

gaga miesięcznik to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z gaga miesięcznik dzięki zaangażowaniu pracowników Valkea Media S.A..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.1 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także BRIEF oraz HBR PL.

Ocena:
Twoja ocena: