Galaxy S3 Drop LWP 1.0.0

Galaxy S3 Drop LWP to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nakładki systemowe. Galaxy S3 Drop LWP może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Wasabi

Liczba pobrań: 1148
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Wasabi
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Galaxy S3 Drop LWP to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe Galaxy S3 Drop LWP zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Wasabi.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.0.0. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić App Protector Pro [App Lock] oraz Neutron Music Player.

Ocena:
Twoja ocena: