Gallery Lock Pro 3.1

Gallery Lock Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Gallery Lock Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Morrison Smart Software..

Liczba pobrań: 739
Cena/licencja: 8,75 zł
Producent/dystrybutor
Morrison Smart Software.
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gallery Lock Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Za stworzenie Gallery Lock Pro odpowiedzialna jest firma Morrison Smart Software..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 3.1. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Mobile Counter Pro - 3G, WIFI oraz ElectroDroid Pro.

Ocena:
Twoja ocena: