Gateway EC14D QUALCOMM 3G Module Driver 1.1.09 for Windows 7

Gateway EC14D QUALCOMM 3G Module Driver 1.1.09 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Qualcomm.

Liczba pobrań: 158
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Qualcomm
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway EC14D QUALCOMM 3G Module Driver 1.1.09 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Qualcomm.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad Edge 14 Power Manager Utility 5.05 for XP i MSI H61M-G35 (G3) Intel RST Preinstall Driver 10.5.0.1027. Kod programu Gateway EC14D QUALCOMM 3G Module Driver 1.1.09 for Windows 7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: