Gateway EC38 BIOS 1.15

Gateway EC38 BIOS 1.15 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gateway.

Liczba pobrań: 337
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gateway
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway EC38 BIOS 1.15 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Gateway.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gateway EC38 BIOS 1.15, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sager NP6110 Hotkey Driver 8.0071 for Windows 8 czy EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f. Gateway EC38 BIOS 1.15 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: