Gateway LT32 Atheros WLAN Driver 9.0.0.173 for Windows 7

Gateway LT32 Atheros WLAN Driver 9.0.0.173 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Atheros.

Liczba pobrań: 377
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway LT32 Atheros WLAN Driver 9.0.0.173 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Abit GD8-M INTEL LAN Driver 11.2 for Vista i Asus Eee Pad Slider SL101 Firmware 9.2.1.27 (JP). Gateway LT32 Atheros WLAN Driver 9.0.0.173 for Windows 7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: