Gazeta Lubuska 1.40

Gazeta Lubuska to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Gazeta Lubuska zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio M2A Sp. z o. o..

Liczba pobrań: 811
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
M2A Sp. z o. o.
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gazeta Lubuska to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Gazeta Lubuska odpowiedzialna jest firma M2A Sp. z o. o..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.40. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Chip PL oraz Football Week.

Ocena:
Twoja ocena: