GEE 2.0

GEE to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. GEE zostało stworzone przez firmę GEE Media & Marketing GmbH.

Liczba pobrań: 1141
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
GEE Media & Marketing GmbH
Rozmiar: 14 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GEE to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. GEE zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio GEE Media & Marketing GmbH.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.0. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Astronomy Magazine oraz Maxim+ Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: