Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology Drive

Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology Drive to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 511
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology Drive są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro A300 Ricoh Card Reader Driver 3.54.02 for i GoPro HD HERO2 Firmware 1.1.2.100. Aplikacja Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology Drive może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: