Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) BIOS F7

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) BIOS F7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Liczba pobrań: 400
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) BIOS F7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) BIOS F7, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus X44H Notebook Keyboard Filter Utility 1.0.0.3 for Windows 7 czy Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel LAN 82579 Driver 11.13.51.0 fo. Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) BIOS F7 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: