Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv

Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Liczba pobrań: 580
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_32_7series.exe

[inne wersje programu Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. EnGenius EOC5611P Locator Software 1.0.2 czy Panasonic PT-56DLX25 DLP TV Tuner Firmware 1.82. Aplikacja Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: