Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) AMD SATA AHCI Preinstall Drive

Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) AMD SATA AHCI Preinstall Drive to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 490
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) AMD SATA AHCI Preinstall Drive to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) AMD SATA AHCI Preinstall Drive to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre M57p ScrollPoint Mouse Driver 5.18 for Vista, czy Lenovo ThinkCentre M51e Mouse Driver 6.48. Aplikacja Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) AMD SATA AHCI Preinstall Drive może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) AMD SATA AHCI Preinstall Drive