Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 8.

Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 8. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 297
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 8. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock N68-VS3 FX XFast USB Utility 3.02.28 i Biostar TA75MH2 Ver. 6.x Realtek LAN Driver 7.049.0927.2011 for . Gigabyte GA-EX38T-DQ6 (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 8. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: