Gigabyte GA-G33-DS3R (rev. 1.x) BIOS F6

Gigabyte GA-G33-DS3R (rev. 1.x) BIOS F6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 606
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-G33-DS3R (rev. 1.x) BIOS F6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-G33-DS3R (rev. 1.x) BIOS F6, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. EVGA nForce 730a Realtek Audio Driver 2.68 for Vista64/Windows 7 czy Philips HDD082/17 MP3 Player Firmware 6.0. Gigabyte GA-G33-DS3R (rev. 1.x) BIOS F6 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: