Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 277
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_32_xp_6series.exe

[inne wersje programu Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad Edge S430 Integrated Camera Driver 1.2.1.16 for lub HP 2000-228CA On-Screen Display Utility 1.10 for Windows 7. Kod programu Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive