Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technolog

Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technolog są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 328
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technolog to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technolog to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP HDX X16-1011TX Premium Notebook JMicron Filter Driver 1.0.4.0, czy Kingston SKC100S3B 120GB SSD Firmware Rev.501. Kod programu Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technolog został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: