Gigabyte GA-P67A-UD5-B3 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-P67A-UD5-B3 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Liczba pobrań: 185
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-P67A-UD5-B3 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz Gigabyte GA-P67A-UD5-B3 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus P8H67-M LX Intel Chipset Driver 9.2.0.1021 lub Intel Rapid Storage Technology Driver (RAID) 11.6.0.1030. Aplikacja Gigabyte GA-P67A-UD5-B3 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Drive może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: