Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) BIOS F4q Beta

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) BIOS F4q Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 245
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) BIOS F4q Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) BIOS F4q Beta jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Albatron PXP45 BIOS 1.00 czy Asus P8B75-M LX PLUS Intel Graphics Accelerator Driver 9.17.10.2. Kod programu Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) BIOS F4q Beta został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: