Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.2.3.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.2.3. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 189
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.2.3. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.2.3., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L550 Synaptics Touchpad Driver 14.0.11.0 for X lub Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall. Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.2.3. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: