Gigabyte GA-Z68M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-Z68M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 340
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z68M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Alienware X51 S2230MX Monitor Driver A00-00 for Windows 7 x czy AMD Radeon HD 7650A Display Driver 8.982.9.0 for Windows 8 x64. Gigabyte GA-Z68M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: