Gigabyte GA-Z68XP-UD3-iSSD (rev. 1.0) Microsoft UAA Driver 5.10.

Gigabyte GA-Z68XP-UD3-iSSD (rev. 1.0) Microsoft UAA Driver 5.10. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Microsoft.

Liczba pobrań: 390
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68XP-UD3-iSSD (rev. 1.0) Microsoft UAA Driver 5.10. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Microsoft.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus P8H67-M LX AI Suite II Patcher i Toshiba Satellite L755 ConfigFree Tool 8.0.41 for Windows 7. Gigabyte GA-Z68XP-UD3-iSSD (rev. 1.0) Microsoft UAA Driver 5.10. poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: