Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Liczba pobrań: 160
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-Z68A-D3H-B3 (rev. 1.3) BIOS F12 lub ASUS X55U Touchpad Driver 1.0.32 for Windows 7 x64. Kod programu Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell SATA/RAID Preinstall D