Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1.0.

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1.0. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Marvell.

Liczba pobrań: 288
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marvell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1.0. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Marvell.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony KDL-32HX75A BRAVIA HDTV Firmware 1.402GAA for Mac OS i Foxconn nT-270 Atheros LAN Driver 1.0.0.20. Aplikacja Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1.0. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: