Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Driver

Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 345
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock FM2A75M-DGS Realtek HD Audio Driver 6699 for Windows 8 i Toshiba Satellite R850 Intel PROSet/Wireless Software 14.0.2.0.1. Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Driver to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: