Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12.

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma GIGABYTE.

Liczba pobrań: 382
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GIGABYTE
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki GIGABYTE.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite Pro A300 HDMI Control Manager Driver 1.7.0.5 f lub Lenovo ThinkCentre A57e ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo. Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: