Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology

Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 339
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Dell XPS One 2710 Fintek IR Driver 6.1.7600.1 lub Dell Inspiron M4040 Notebook AMD Display Driver A04. Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: