GO Locker 1.36

GO Locker to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. Użytkownicy mogą korzystać z GO Locker dzięki zaangażowaniu pracowników GO Launcher EX.

Liczba pobrań: 835
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
GO Launcher EX
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GO Locker to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. GO Locker powstało w studiu firmy GO Launcher EX.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.36. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić GPS Test Plus oraz Gauge Battery Widget Pro.

Ocena:
Twoja ocena: