GO Switch Widget 1.54

GO Switch Widget to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. GO Switch Widget wprowadzono na rynek przez GO Launcher Dev Team

Liczba pobrań: 1114
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
GO Launcher Dev Team
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GO Switch Widget to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. GO Switch Widget zostało stworzone przez firmę GO Launcher Dev Team.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.54. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Make Your Clock Widget Pro oraz GO Weather EX.

Ocena:
Twoja ocena: