Golf Digest Magazine 3.7

Golf Digest Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Golf Digest Magazine zostało stworzone przez firmę Condé Nast Digital.

Liczba pobrań: 547
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Golf Digest Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Golf Digest Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.7 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Czas na Wnętrze oraz The New Yorker Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: