Star Wars: The Old Republic Smuggler Trailer

Star Wars: The Old Republic Trailer przedstawia nam kulisy tworzenia ścieżki dźwiękowej do hitu tworzonego przez Lucas Arts. Oczywiście w zapowiedzi, oprócz muzyki oraz artystów grających na poszczególnych instrumentach, zapoznamy się również z klimatyczną oprawą graficzną.

Przypomnijmy, że Star Wars: The Old Republic to MMORPG osadzone w doskonale wszystkim znanym świecie Gwiezdnych Wojen. Możemy się tu wcielić w przedstawiciela Republiki lub Imperium Sithów, rozwijać swoją postać, wykonywać kuesty, brać udział w zadaniach wieloosobowych i wiele więcej.

Liczba pobrań: 184
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lucas Arts
Rozmiar: 73.86 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Star Wars: The Old Republic Trailer ukazuje nam wiele szczegopłów dotyczących klasy przemytnika. Oczywiście w zapowiedzi, mamy także okazję przyjrzeć się wielu scenom walki czy niesamowitej wręcz grafice.

Przypomnijmy, że Star Wars: The Old Republic to MMORPG osadzone w doskonale wszystkim znanym świecie Gwiezdnych Wojen. Możemy się tu wcielić w przedstawiciela Republiki lub Imperium Sithów, rozwijać swoją postać, wykonywać questy, brać udział w zadaniach wieloosobowych i wiele więcej.

Ocena:
Twoja ocena: