The Elder Scrolls V: Skyrim Trainer +10

The Elder Scrolls V: Skyrim Trainer to aplikacja ułatwiająca prowadzenie rozgrywki w tym popularnym RPG-u. Trainer daje nam dostęp do nieograniczonego zdrowia, many i wytrzymałości. Dostajemy 10 000 złota oraz przedmioty. Możemy także skorzystać z trybu god mode i wiele więcej. Program działa z grą w wersji 1.1.21.0 i był testowany na 64-bitowym Windowsie 7.

Liczba pobrań: 1875
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HoG
Rozmiar: 1.08 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Elder Scrolls V: Skyrim Trainer +10 to aplikacja ułatwiająca prowadzenie rozgrywki w tym popularnym RPG - u. Trainer daje nam dostęp do nieograniczonego zdrowia, many i wytrzymałości. Dostajemy 10 000 złota oraz przedmioty. Możemy także skorzystać z trybu god mode i wiele więcej. Program działa z grą w wersji 1.1.21.0 i był testowany na 64-bitowym Windowsie 7.

The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna odsłona udanej serii gier cRPG. Gracz może wcielić się w łowcę smoków. Akcja dzieje się 200 lat po wydarzeniach zaprezentowanych nam w poprzedniej części The Elder Scrolls. Naszym zadaniem jest nie dopuścić do nadejścia Alduina, boga zniszczenia. Twórcą tego tytułu jest Bethesda Softworks.

Ocena:
Twoja ocena: