World in Conflict Patch 1.009 PL

Patch do polskiej wersji World in Conflict. Aktualizuje grę do wersji 1.009. Łatka poprawia błędy związane z zawieszaniem się Specjalnych Zdolności oraz naprawia bug z coraz dłużej ładującymi się mapami.

Liczba pobrań: 1138
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Massive Entertainment
Rozmiar: 101.6 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Patch do polskiej wersji World in Conflict. Aktualizuje grę do wersji 1.009. Łatka poprawia błędy związane z zawieszaniem się Specjalnych Zdolności oraz naprawia bug z coraz dłużej ładującymi się mapami. Ósma poprawka do World in Conflict poprawia także balans rozgrywki oraz wprowadza nowe możliwości - ulepszony system głosowania, nowe funkcje ignorowania i poprawki stabilizujące kod sieciowy. Pojawiły się też nowe dodatki do Massgate - nowe bannery oraz nowe teksty objaśniające brakującą zawartość.

World In Conflict należy do gatunku strategii czasu rzeczywistego. Gra prezentuje alternatywne zakończenie Zimnej Wojny. Akcja rozpoczyna się w roku 1989 w trakcie otwartej wojny między ZSRR, a USA. Gracz wciela się w dowódcę wojsk, który zarządza nie tylko siłami lądowymi, ale także lotniczymi i morskimi.

Ocena:
Twoja ocena: