Empire: Total War Multiplayer Trailer (HD)

Zwiastun filmowy Empire: Total War. Akcja Empire: Total War rozpoczyna się w roku 1700. Użytkownicy będą mieli przed sobą niezwykle trudne wyzwanie - walkę o dominację nad większością globu. Zmiana koncepcji zabawy (poprzednio rywalizacja toczyła się głównie w na poszczególnych kontynentach) odbija się na jej mechanice. Efektem jest np.. Wprowadzenie do rozgrywki widowiskowych bitew morskich, w których gracz kontroluje działania swojej floty.

Liczba pobrań: 394
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
The Creative Assembly
Rozmiar: 44.21 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zwiastun filmowy Empire: Total War. Trailer prezentuje jak działać będzie tryb multiplayer gry.

Gra będzie oferować między innymi możliwość rozmieszczania jednostek w różnego rodzaju budynkach. Także otoczenie ma ulec rozszerzeniu. Na ziemi pojawią się przeszkody w postaci np... Murów, uniemożliwiające przejazd jednostkom artylerii.

Akcja Empire: Total War rozpoczyna się w roku 1700. Użytkownicy będą mieli przed sobą niezwykle trudne wyzwanie - walkę o dominację nad większością globu. Zmiana koncepcji zabawy (poprzednio rywalizacja toczyła się głównie w na poszczególnych kontynentach) odbija się na jej mechanice. Efektem jest np.. Wprowadzenie do rozgrywki widowiskowych bitew morskich, w których gracz kontroluje działania swojej floty.

Ocena:
Twoja ocena: