GTasks Key For Premium Feature 0.3.1

GTasks Key For Premium Feature to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. Za stworzenie GTasks Key For Premium Feature odpowiedzialna jest firma Dato.

Liczba pobrań: 631
Cena/licencja: 16,31 zł
Producent/dystrybutor
Dato
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GTasks Key For Premium Feature to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. GTasks Key For Premium Feature zostało stworzone przez firmę Dato.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 0.3.1. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić SPB Wallet oraz Torque Pro (OBD 2 & Car).

Ocena:
Twoja ocena: