Harper’s Bazaar Russia 1.0.81

Harper’s Bazaar Russia to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Harper’s Bazaar Russia dzięki zaangażowaniu pracowników Fashion Press LLC.

Liczba pobrań: 779
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Fashion Press LLC
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Harper’s Bazaar Russia to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Harper’s Bazaar Russia zostało stworzone przez firmę Fashion Press LLC.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.81 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Newsweek日本版 oraz Pilot Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: