HBR PL 1.4

HBR PL to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. HBR PL to aplikacja wprowadzona na rynek przez ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Liczba pobrań: 1110
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HBR PL to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. HBR PL zostało stworzone przez firmę ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.4 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Focus - Science and Technology oraz Metro Tablet Edition.

Ocena:
Twoja ocena: