Hello Kitty Cafe 1.0.2

Hello Kitty Cafe to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Hello Kitty Cafe zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Sanrio Digital.

Liczba pobrań: 1319
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Sanrio Digital
Rozmiar: 21 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Hello Kitty Cafe to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Użytkownicy mogą korzystać z Hello Kitty Cafe dzięki zaangażowaniu pracowników Sanrio Digital.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.0.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl. Wśród bardzo dużego zbioru gier dostępnych na Androida warto polecić Ultimate Logo Quiz oraz Pool Mania.

Ocena:
Twoja ocena: