House & Garden 2.5.8

House & Garden to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. House & Garden zostało stworzone przez firmę Condé Nast Digital Britain.

Liczba pobrań: 600
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

House & Garden to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. House & Garden to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital Britain

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.8. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Gazeta Lubuska oraz Nuts Magazine International.

Ocena:
Twoja ocena: