HP G3050EA Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.1.11 Q

HP G3050EA Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.1.11 Q jest aplikacjÄ…, ktĂłra zaktualizuje sterowniki dla urzÄ…dzenia zainstalowanego w komputerze uĹĽytkownika.

Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 324
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HP G3050EA Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.1.11 Q to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera.Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami.Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić AMD Catalyst 12.2 OpenCL 1.2 Beta Driver for Vista/Windows 7 i x64PCLMini11.zip.Programiści Synaptics zadbali, by HP G3050EA Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.1.11 Q były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: