iGrazia 6.2.1

iGrazia to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z iGrazia dzięki zaangażowaniu pracowników Arnoldo Mondadori Editore S.p.A..

Liczba pobrań: 499
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Arnoldo Mondadori Editore S.p.A.
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

iGrazia to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie iGrazia odpowiedzialna jest firma Arnoldo Mondadori Editore S.p.A..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 6.2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Interview for iPhone oraz KLIF Magazyn Mody.

Ocena:
Twoja ocena: