Informacje 2.0.1

Informacje to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Informacje dzięki zaangażowaniu pracowników Plus.pl.

Liczba pobrań: 670
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Plus.pl
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Informacje to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Informacje zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Plus.pl.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 2.0.1. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Menedżer Plików oraz Checkmark All-in-One Kalendarz.

Ocena:
Twoja ocena: