Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte

Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Epson WorkForce WF-7510 Printer Driver/Utility czy Sager NP9130 Realtek Audio Driver 6.0.1.6526 for Windows 7. Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: