Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Driver 3.5.0.11

Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Driver 3.5.0.11 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 326
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Driver 3.5.0.11 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus X44LY Notebook BIOS 207 i Toshiba Satellite L675 Realtek LAN Driver 7.013.0112.2010 for Wi. Aplikacja Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Driver 3.5.0.11 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: