Intel Solid-State Drive Toolbox 3.0.4

Intel Solid-State Drive Toolbox 3.0.4 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 434
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel Solid-State Drive Toolbox 3.0.4 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Intel Solid-State Drive Toolbox 3.0.4, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów TP-LINK TL-WN350G Wireless PCI Adapter Atheros Driver czy Gigabyte Q2006 Notebook Hotkey Utility 3.3052. Intel Solid-State Drive Toolbox 3.0.4 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: