Interview Magazine 1.6.4

Interview Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Interview Magazine odpowiedzialna jest firma Other Edition.

Liczba pobrań: 552
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Other Edition
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Interview Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Interview Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Other Edition

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.6.4 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics oraz Vogue.

Ocena:
Twoja ocena: