Kingsoft Office (Free) 4.9.2

Kingsoft Office (Free) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse Kingsoft Office (Free) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kingsoft Office Software Corporation Limited.

Liczba pobrań: 1137
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Kingsoft Office Software Corporation Limited
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kingsoft Office (Free) to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. Kingsoft Office (Free) zostało stworzone przez firmę Kingsoft Office Software Corporation Limited.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 4.9.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Talking Tom Cat 2 Free oraz JEFIT Pro - Workout & Fitness.

Ocena:
Twoja ocena: