Klawiatura SlideIT 4.5

Klawiatura SlideIT to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Za stworzenie Klawiatura SlideIT odpowiedzialna jest firma Dasur Ltd..

Liczba pobrań: 630
Cena/licencja: 13,61 zł
Producent/dystrybutor
Dasur Ltd.
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Klawiatura SlideIT to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Klawiatura SlideIT wprowadzono na rynek przez Dasur Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 4.5. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić DocumentsToGo Full Version Key oraz Poweramp Full Version Unlocker.

Ocena:
Twoja ocena: