Ładny Dom - Poradnik budowlany 1.3

Ładny Dom - Poradnik budowlany to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Ładny Dom - Poradnik budowlany może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AGORA SA

Liczba pobrań: 557
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AGORA SA
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ładny Dom - Poradnik budowlany to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Ładny Dom - Poradnik budowlany zostało stworzone przez firmę AGORA SA.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.3. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Cosmopolitan Magazine oraz Grand Designs.

Ocena:
Twoja ocena: